Ürün güvenlik sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan HSS Elektronık, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz.

HSS ELEKTRONIK DESTEK SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.
Şirketimiz , Türkiye ürün güvenlık sektöründe ülkemızde ve dünyada kabul görmüş ürünlerın pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir ithalatçı firmadır. İki farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Küçükyalı’da Genel Müdürlük , Tuzla’da Depo, Satış Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.
29 Nisan 2009 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur,

BİZ KİMİZ ?
Elektronik güvenlik sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan HSS, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz. çalışanlarımıza hem birlikte iş yaptığımız paydaşlarımıza karşı saygıyı ön plana koyuyoruz. Yaptığımız işi her zaman daha iyi yapma bilinciyle hareket ediyor ve bu bağlamda çalışanlarımızın gelişimini önceliğimize alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak insan kaynağının etkin yönetimi için; çalışanları ve hep bireysel hem de takım olarak geliştirerek performanslarını artırmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini kurmak ve uygulamak, bu yolla çalışanlar tarafından en beğenilen, saygı duyulan ve tercih edilen bir firma olmak.